Ascent – nowa mapa w Valorant

Na start beta testów gry, otrzymaliśmy 10 bohaterów oraz 3 mapy. Pliki gry zawierają sporo cennych informacji, z których przedwcześnie możemy sporo się dowiedzieć. Wiemy już, że Riot niebawem zaprezentuje kolejnych 2 bohaterów, a teraz okazuje się, ze w grze pojawi się tez nowa mapa – Ascent

Jeden z użytkowników Reddita, postanowił podzielić się odszukanymi informacjami i wrzucił wszystko do sieci

New Map from r/VALORANT

Wszystko co znalazł czyli gondole, latarnie, włoskie znaki  i pizzerie to charakterystyczne symbole Wenecji. Klimat ten bardzo pasuje do Valorant i z pewnością zostanie zaakceptowany przez graczy.

Jak wygląda mapa Ascent?

Mapa, która posiada 2 bombsidy oraz sporo zakamarków

 

Kiedy mapa będzie dostępna?

Riot zapowiedział, że jeszcze podczas beta testów, do gry zostanie dodana czwarta mapa i prawdopodobnie będzie to właśnie ona. Nie wiadomo czy nazwa końcowa będzie tą, która aktualnie jest w plikach, ponieważ Riot lubi zmieniać nazwy o czym przekonaliśmy się na bohaterach. Wielu z aktualnych bohaterów, początkowo miało inne nazwy. Mapa pomimo, ze jest przeciekiem z plików jest bardzo prawdopodobna, ponieważ od początku wzmianek o grze spotykaliśmy się z elementami Wenecji. Chociażby na głównym zdjęciu na oficjalnej stronie Valorant, znajdziemy grafikę przypominająca to miasto. Dodatkowo na niektórych grafikach mogliśmy dostrzec napis: „Episode 1: Rise of Venice”


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o