Cypher – Trailer oraz umiejetności bohatera

Beta już ruszyła i spora część osób już grała tą postacią, ale Riot dopiero teraz wstawił zapowiedź Cyphera. Dla tych którzy jeszcze nie widzieli go w akcji, wrzucamy informacje na temat jego umiejętności oraz oficjalną zapowiedź postaci.

Umiejętności Cypher

  • Cyberklatka – Rzuć cyberklatkę przed Cyphera. Aktywuj, by utworzyć obszar, który blokuje wizję i spowalnia przechodzących przez niego wrogów.
  • Kamera szpiegowska – Wyposaż kamerę szpiegowską. Strzel, by umieścić kamerę w pożądanym miejscu. Użyj ponownie tej umiejętności, by wyświetlić obraz z kamery. Pozostają w tym widoku strzel, by wypuścić lotkę oznaczającą. Ujawni ona miejsce każdego trafionego gracza
  • Potykacz – Wyposaż potykacz. Strzel, by umieścić zniszczalny i ukryty potykacz w pożądanym miejscu, tworząc linkę między tym miejscem a przeciwległą ścianą. Wrodzy gracze, którzy wejdą w potykacz zostaną uwięzieni, ujawnieni i oszołomieniu i po krótkiej chwili, jeśli nie zniszczą urządzenia dość szybko. Można go podnieść i użyć ponownie.
  • Kradzież neuronów – Natychmiast użyj na zabitym wrogim graczu widocznym w twoim celowniku, by ujawnić miejsce pobytu wszystkich żywych przeciwników.

Trailer Cyphera

Lubicie grać tą postacią?


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o