Raze jest zbyt OP. Będzie zbalansowana

Beta testy Valorant trwają już od kilku dni. Ten czas w zupełności wystarczył, aby wybrać najmocniejszego Agenta. Padło na Raze.

Raze jest zbyt OP

W sieci możemy znaleźć mnóstwo zażaleń, że właśnie ta postać jest zbyt silna. Przypomnijmy sobie jej umiejętności:

Boom Bot – Wybuchowy bot, który porusza się w linii prostej i odbija się od ścian. Jeżeli zobaczy przeciwnika będzie go gonił. Wybuchnie jeżeli uda mu się dotknąć przeciwnika.
Cluster Grenade – Rzuca granat, który aktywuje się strzałem w niego. Po trafieniu wyrzuca pociski raniące wrogów
Rocket Launcher – Wyrzutnia rakietowa, która zadaje ogromne obrażenia obszarowe
Blast Pack – Rzuca ładunki wybuchowe, które aktywuje się zdalnie. Można je przyczepiać do ścian. Zadają duże obrażenia i odrzucają wrogów.

Raze ma wszystkie umiejętności typowo ofensywne i w dodatku zadające duże obrażenia. Riot zapewniał, że podstawą będzie aim a nie umiejętności, w przypadku tego bohatera tak nie jest. Mało tego Raze jest świetnym zwiadowcą i mobilnym bohaterem. Za pomocą robota możemy namierzyć wrogów. Nie ważne czy przeciwnicy go zastrzelą czy zada im on obrażenia – będziemy wiedzieć że tam są. Raze potrafi też wskakiwać na wysokie przedmioty, za pomocą ładunków wybuchowych.

Riot zapowiedział balans postaci

Na szczęście Riot poinformował już, ze przyglądają się tej postaci i będzie ona osłabiona prawdopodobnie w najbliższej aktualizacji, która może pojawić się w przyszłym tygodniu


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o