Skiny dostępne w grze. Bronie, zawieszki, graffiti

Głównym źródłem utrzymania gry Valorant będzie możliwość kupowania elementów kosmetycznych w grze. Co prawda w grze nie pojawią się skórki naszych postaci, ale będziemy mieli możliwość kupić skin broni, zawieszkę lub graffiti. Na ten moment w grze jest kilka możliwych kombinacji, ale twórcy zapewnili, ze do premiery gry będzie ich znacznie więcej. Zmiany wizualne będą widoczne zarówno dla nas, naszych sojuszników i wrogów.

Jak zdobywać skiny?

Skiny możemy kupować. Możemy zaopatrzyć się w nie w sklepie dziennym, którego system podobny jest do sklepów z innych gier. Inną możliwością jest wykonywanie kontraktów, które przypisane są do wszystkich bohaterów. Kontrakty omówimy w osobnym artykule. Cena skinów niestety na ten moment nie jest znana.

Skiny broni

Skin broni przede wszystkim zmienia wygląda naszych broni na taki, który nam odpowiada. Poza tym twórcy rozszerzyli działanie skinów i skórka tka zmienia także nasz celownik, sposób przeładowania broni oraz efekt po likwidacji wroga.

Graffiti

Graffiti działają jak w innych strzelankach. W Valorant pojawią się także spraye ruchome w postaci animacji

 

Zawieszki

Wiele graczy nie zwraca na nieuwagi, ale niektórym przypadły do gustu te elementy kosmetyczne. Zawieszki doczepiane są do naszej broni. Są dosyć małe i podczas gry nie rzucają się w oczy.

Jak Wam się podobają? Dajcie znać w komentarzach i napiszcie czy udało się Wam dostać dostęp do bety. Przypominamy, ze w tym momencie nie ma możliwości otrzymania dostępu do gry. Następna szansa 7 kwietnia o 14:00


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
zyan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zyan
Gość
zyan

Sztooos!!! Czekam na więcej :))