w Valorant będzie dzienny sklep z przedmiotami do kupienia

Valorant ma być grą bezpłatną dla wszystkich graczy oraz bez możliwości kupowania za prawdziwe pieniądze przedmiotów / broni, które sprawią ze będziemy silniejsi. Jest to bardzo uczciwe ponieważ liczą się nasze umiejętności a nie zasób portfela. Pamiętajmy jednak, że Riot Games jest firmą, która musi zarabiać by gra przetrwała i właśnie dlatego w grze pojawi się sklep, w którym kupimy skiny naszej broni i inne elementy.

Jeden z Polskich streamerów (Ewron), który był na testach gry poinformował, że w grze pojawi się sklep, który codziennie będzie się zmieniał. System ten działa świetnie w Fortnite, więc dlaczego miałby nie znaleźć się w Valorant?

W Fortnite sklep wygląda jak na zdjęciu poniżej, a jak zmienia się codziennie możecie zobaczyć na https://e-fortnite.pl/battle-royale/dzienny-sklep/

Co będzie można kupować?

Na początku style broni, zawieszki oraz graffiti. Nie będzie skinów postaci, ale być może z czasem się to zmieni chodź marne szanse. Dopiero startują beta testy gry, wraz z jej rozwojem sklep pewnie będzie bardziej rozbudowany. Przypominamy, że kupując walutę Valorant podczas testów otrzymamy jej 20% więcej jak po premierze.

Już dzisiaj będzie rozdawany dostęp do beta testów

Linko do streamów, na których będzie szansa go zdobyć wrzucimy na nasza grupę https://www.facebook.com/groups/valoranpl/

Szukacie osób do wspólnej gry? zapraszamy na druga grupę https://www.facebook.com/groups/ValorantSzukamGraczy/


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o