Większa przepustowość serwerów i większa ilość dropów

To że Valorant narobiło szumu na całym świecie, nikomu nie trzeba mówić. O grze, która dostępna jest w fazie beta mówią znani streamerzy, duże portale internetowe, a na Twitchu grę ogląda cały czas ponad 1 000 000 osób. Nic dziwnego, że wielu z nas chciało by zdobyć dostęp do beta testów i zagrać w grę. Mamy dobre wieści!

Riot zwiększa przepustowość serwerów i ilość dropów

O tej informacji poinformował Riot na swoim Twitterze:

Jak sami widzicie, przepustowość serwerów została zwiększona o 25%, oznacza to że gra ma się dobrze i daje rade uciągnąć dużą liczbę osób. Dzięki temu większa ilość osób niebawem zagra. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że nie musisz być na streamie jeżeli oglądałeś go ponad 2 godziny. Po takim czasie oglądania nie ważne czy jesteś na streamie czy śpisz – szansa na uzyskanie dostępu będzie taka sama, a nawet większa! Dodatkowo dropy włączone już są całą dobre.

Boty, Boty, wszędzie boty

Osoby, które nie mają jeszcze dostępu denerwują się na osoby, które zakładają 20 kont i farmią dostępy 24h/dobę. Nie martwcie się, takie osoby nie dostaną dostępu lub ich konta zostaną zbanowane. Riot podszedł poważnie do tego tematu i będzie banował kupione konta. Pisaliśmy o tym tutaj.

Jak dostać dostęp?

Przede wszystkim nie zachowuj się jak opisane wyżej osoby. Siedząc 24h na jednym streamie wiadome jest, że go nie oglądasz. bo nikt tyle nie siedzi na jednym streamie. Zachowuj się naturalnie, spędź po pół godziny na różnych streamach (czas sumuje się, nie musisz siedzieć 2h na jednym), zostaw obserwację i komentarz, Riot ma dostęp do danych użytkowników, którzy walczą o dropy i odrzucają osoby, które potencjalnie mogą być uznawane za sprzedawców kont. Pamiętaj także o rejestracji na oficjalnej stronie gry, w ten sposób także możemy otrzymać dostęp.


Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o